נופש ברודוס

נופש ברודוס

אי יווני נוסף מלא תיירים לאורך כל השנה הוא האי רודוס הנמצא בים האגאי וכולל בתוכו אטרקציות תיירותיות שלא כדאי לפספס, כשבין היתר מציע האי חופשה אולטימטיבית של בטן גב ואף מקומות בהם ניתן לטייל ולספוג מההיסטוריה של האי.

מלונות פופולאריים לנופש ברודוס

אחד מהמלונות המובילים ברודוס הוא מלון הורייזן סיטי. במלון נהנים האורחים מבריכת שחייה חיצונית עונתית, מרכז כושר, שירותי קונסיירז' (שוער שנמצא בכניסת המגורים 24/7), שטחים לאחסון מטען ושאר שירותי קצה. מוקדי העניין התיירותיים בסמוך למלון כוללים את נמל מנדראקי, פסלי הצבאים וארמון ראשי המסדר.

לזוגות אוהבים, אך לא רק, המחפשים באי מלון בוטיק ברמה גבוהה אין ספק שמלון ד'ארג'נטו בחלקו העתיק של האי ובמרחק הליכה מנמל מנדראקי הוא המלון שאליו כדאי להגיע. המלון קרוב אף לבית הכנסת "קהל שלום", המוזיאון לארכיאולוגיה של רודוס, מגדל השעון, חמאם ייני ופארק סנט פרגיסקוס.

המלצות טיולים

אחד מאזורי הטיול ברודוס כולל את עמק שבעת המעיינות. מדובר בעמק פסטורלי ובו אגם המוזן משבעה מעיינות שונים ובו גם תפגשו בעלי חיים באזור כמו גם צמחייה עבותה המייצרת עמק שליו וירוק לטיול רגלי.

בחלק ממסלולי הטיול בעמק ניתן להגיע לאגם דרך הליכה בצמוד לשפת אחד הנחלות המגיעים לאגם. חלק מהטיול הרגלי בדרך לאגם כוללת הליכה בתוך תעלה חשוכה ובחלקים אחרים תוכלו ליהנות מהצללה של עצי אורנים ובין לבין לפגוש טווסים כשבהמשך בהגיעכם לאגם ולהבחין בברבורים, ברווזים ואווזים החיים בו.

אם תרצו להרחיב את הטיול ברודוס לשאר האיים הדודקאנסים ניתן לעשות כך באמצעות שייט לאיים הסמוכים דוגמת האי סימי, טילוס נסרוס, חאלקי וקרפטוס. מדובר באיים קטנים, פחות מוכרים ומתוירים, שכל אחד מהאיים שווה ביקור של לפחות יום אחד, כשבכל אי ניתן אף למצוא מקומות לינה מצוינים.