נופש באיה נאפה

נופש באיה נאפה

עיירת הנופש בדרום מזרח קפריסין, שהייתה בעבר כפר דייגים קטן ומנומנם, הפכה למוקד תיירות מעניין ותוסס הרבה בזכות חופי הים שבה. מעבר לחיי לילה תוססים מהווה העיירה מקור לתיירים העוסקים בגלישת רוח וסקי מים.

מלונות פופולאריים לנופש באיה נאפה

על אף שהעיירה מושכת אליה צעירים רבים המחפשים אחר בתי מלון זולים, ניתן גם ליהנות ממספר רחב של בתי מלון בעיירה ברמת חמישה כוכבים.

אחד מהמלונות הפופולריים בעיירת הנופש הוא אתר הנופש ניסי בלו ביץ. אתר הנופש שוכן בתוך גנים טרופיים כחלק מחוף ניסי החולי ובו ניתן ליהנות משתי בריכות, כשאחת מיועדת לילדים, חדר כושר מאובזר, שלוש מסעדות ומרכז ספא ובריאות. ארוחות הערב במלון כוללות מגוון רחב של תפריטים מהמטבח האמריקאי והאיטלקי, כשבהמשך ניתן לבלות בשלושה ברים המצויים במלון. אורחי המלון נהנים ממיקום נוח של אתר נופש הקרוב, כאמור לחוף הים ניסי, מרכז העיירה ובמרחק קצר לפארק המים ווטרוורלד.

המלצות טיולים

חשוב לציין שלצד נופש הבטן גב וחיי הלילה של איה נאפה, ניתן אף ליהנות מאטרקציות למטיילים כשבעה ק"מ בלבד מהעיירה לכיוון דרום מזרח אל הפארק קייפ גרקו.

בפארק ניתן ליהנות משני מסוללי הליכה. האחד, כולל יציאה מחוף Konnoi במסלול העובר דרך מערות טבעיות של החוף  – מסלול של כמעט 2.5 ק"מ שזמן ההליכה בו הוא כשעה. המסלול הנוסף קצר יותר – 1.4 ק"מ בזמן הליכה של חצי שעה, אשר מתחיל גם כן בחוף Konnoi ומסתיים בכנסיית Agioi Anargyroi.

בפארק, לצד מסלולי הטיול, ניתן ליהנות מאפשרויות בילוי כמו צלילה, רכיבה על אופניים, אזורי טיפוס ושחייה. לאורך החוף בפארק ניתן ליהנות מצמחייה שלטת ובולטת כמו גם מראות של פרגים, כלניות וחרציות. מגוון הטבע מציע גם בעלי חיים בפארק כמו חוגלות, עורבים, ינשופים ושועלים.