השוואת מחירי טיסות

השוואת מחירי טיסות

על מנת להתחיל ולתכנן את החופשה הבאה שלנו, נתפנה כמובן למצוא טיסה נוחה וזולה. כיום ברשת האינטרנט ניתן למצוא אפשרויות רבות לטיסות, בין אם מדובר בחברות ישראליות ובין אם בחברות ממדינות אחרות.

קבוצות בפייסבוק

הרשת החברתית הביאה איתה בשנים האחרונות מספר קבוצות ייעודיות בה ניתן למצוא ולהשוות בין טיסות כמעט לכל יעד בעולם. החלפת המידע בין הגולשים והצרכנים, מבלי שקיימת מעורבות ותכנים פרסומיים של חברות התעופה, מאפשרת בקבוצות אלו להיחשף למידע מהימן, מעודכן ומידי שאת חלקו לא תוכלו למצוא במקומות אחרים במרחבי הדיגיטל השונים.

אחת מהקבוצות הפופולריות בפייסבוק היא קבוצת "סחבוק" עם כמעט 80 אלף חברים בקבוצה נכון לפברואר 2020. בקבוצה תוכלו בראש ובראשונה להיחשף לטיסות זולות למגוון רחב של יעדים בעולם ואף להתרשם ממלונות זולים, השכרת רכבים ושאר טיפים שימושיים וזולים.

קבוצה נוספת, גדולה יותר, היא קבוצת הפייסבוק "טיסות סודיות – הקהילה". מדובר בקבוצה בה חברים יותר מרבע מיליון גולשים, נכון לפברואר 2020 והיא גם כוללת, בנוסף לקבוצת הפייסבוק, גם אתר אינטרנט עם אפשרויות לדילים אטרקטיביים ודילים ברגע האחרון.

מעבר לקבוצות ייעודיות להשוואת מחירי טיסות בפייסבוק, ניתן כמובן לעשות חיפוש מידי יום אודות פוסטים בהם מוצעים מחירים זולים לטיסות ואף לאתר פוסטים של גולשים אשר מעוניינים להעביר את כרטיס הטיסה שלהם במחירים זולים ממש.

אתרים בחו"ל

אפשרות נוספת לאיתור טיסות זולות במרחב הדיגיטלי ניתן לעשות בעזרת אתרי אינטרנט מחו"ל. בחלק מאותם אתרים ניתן להיחשף למידע מעודכן וזמין אודות טיסות זולות, כשאותם אתרים מפנים אתכם ישירות אל האתרים של חברות התעופה שנמצאו זולות ליעד אותו ביקשתם.

אחד מהאתרים הפופולריים הוא אתר momondo המאפשר לכם להזין באתר מספר רחב של פרמטרים בכדי למצוא את הטיסה הזולה והמשתלמת ביותר עבורכם, בין אם ביציאה לחופשה ובין אם בחזרה ממנה. בנוסף לכך, באתר ישנם מאמרים רבים באנגלית ובהם טיפים שימושיים לתיירים ומידע רלוונטי לגבי יעדים שונים בעולם.

אתר נוסף הפועל בשיטה של momondo הוא אתר השוואת מחירי הטיסות בשם skyscanner. גם כאן מאפשר האתר מידע רחב אודות טיסות זולות וכדאיות ואף מאפשר לכם לבנות את הטיול הבא שלכם במספר רחב של ערים מרכזיות בעולם.

אל תפסחו על easyGo

עבור ישראלים רבים המעוניינים באתר אינטרנט ובו ממשק בעברית שירכז עבורם וישווה בין הטיסות הזולות בעולם חשוב כמובן לבקר באתר easyGo. לעומת אתרים אחרים, אשר יפנו אתכם לאתרי האינטרנט של חברות התעופה, באתר של easyGo תוכלו לבצע את הרכישה שלכם ישירות באתר תחת רכישה מאובטחת.