נופש במיאמי

נופש במיאמי

אחת מהערים השוקקות חיים בכל ארה"ב היא מיאמי. העיר שטופת השמש שוקקת חיים לאורך כל שעות היממה ומושכת אליה תיירים ומבקרים מכל רחבי העולם ואף מערים אחרות בארה"ב.

מלונות פופולאריים לנופש במיאמי

אחד מהמלונות הפופולאריים במיאמי בתחום מלונות הבוטיק הוא מלון EB. המלון ממוקם במרחק קצר של ארבעה ק"מ משדה התעופה הבינלאומי של מיאמי ובמרחק של 6.5 ק"מ מהמפלים והיערות של הבריכה הוונציאנית.

מלון EB משמש מבקרים רבים מכל העולם המגיעים כאורחים של אוניברסיטת מיאמי הנמצאת במרחק של 11 ק"מ בלבד. הדבר מאפשר גישה נוחה למרצים ופרופסורים המגיעים מארה"ב ומרחבי העולם ומעוניינים להתמקם במלון קרוב לאוניברסיטה, שגם מאפשר רמת שירותים גבוהה ואף ממוקם לצד מספר מוקדי תיירות דוגמת מרכז הקניות בשוק בי סייד.

המלצות טיולים

אם הגעתם למיאמי ואינכם רוצים לוותר על טיול שאינו כולל בתוכו אלמנטים אורבניים אין ספק שחשוב שתגיעו ותשימו פעמיכם אל הפארק הלאומי אוורגליידס – פחות משעת נסיעה ממיאמי.

פארק אוורגליידס מהווה מערכת אקולוגית סובטרופית ובו מצויים מינים רבים של צמחים ובעלי חיים. המגוון הרחב של הצמחייה ובעלי החיים בפארק הפכו אותו לשמורת ביוספרה בינלאומית ואף כאתר מורשת של אונסק"ו. בעל החיים המפורסם בפארק הוא האליגטור האמריקאי – זוחל ענק המסוגל להגיע לאורך של שישה מטרים ומשקל של כ-700 ק"ג ומהווה נצר לזן של בע"ח שחיו עוד מתקופת הדינוזאורים.

באפשרותכם לבחור כמובן האם תרצו לצאת לטיול רגלי בפארק, רכיבה באופניים – היכן שהדבר כמובן מתאפשר, או לעשות שימוש בסירות מנוע או רחפות. ישנם כמובן, למי שמעוניין, סיורים מודרכים של הריינג'רים במקום. בטרם הכניסה לפארק תוכלו להגיע קודם למרכז המבקרים ובו לקבל את כל המידע הרלוונטי הכולל אף את כללי ההתנהגות והמלצות של מסלולי טיול ופעילויות בהתאם לעונה.