נופש בארה"ב

נופש בארה"ב

המדינה שמכונה "ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" מקבלת ביטוי לכך בכל הנוגע לתיירות שבה. הביקור בארה"ב כתייר מאפשר לנו לחזור בכל פעם לחלק אחר במדינה ובכך להכיר בכל פעם מחדש פן חדש ושונה של ארה"ב.

יעדים פופולאריים בארה"ב

בכל הנוגע ליעדים פופולריים ושווים במדינה רחבת ידיים זו, אין בכלל ספק שחשוב להקדיש ביקור ל"פריז של המערב" הלוא היא העיר סן פרנסיסקו – עיר קוסמופוליטית, השלישית בגודלה במדינת קליפורניה וכה שונה במראה ובאופי שלה משאר הערים בקליפורניה עצמה ולבטח מערים אחרות ברחבי ארה"ב.

העיר תאפשר לכם לבקר במספר רחב של אתרים ואטרקציות לאורך מספר ימים. בין היתר, חשוב לסמן כיעדים מקומות כמו גשר הזהב, סיור בכלא אלקטרז, ביקור בצ'יינה טאון על שלל המוזיאונים שבו, הגן הבוטני כשבין לבין תוכלו ליהנות ממגוון רחב של בידור ותרבות.

אתרים פופולאריים בארה"ב

בטיול משפחתי בארה"ב מהווה הדיסני וורלד את אחד מאתרי החובה. מדובר בלונה הפארק המפורסם ביותר בארה"ב אשר נמצא בעיר אורלנדו. בפארק מגוון רחב של מתקנים ובו ניתן לפגוש את כל הדמויות המוכרות והאהובות מסרטי דיסני לאורך השנים.

עד כמה הוורלד דיסני גדול ורחב? ובכן, הפארק עצמו מחולק בעצם לארבעה פארקים – "ממלכת הקסם", "אולפני הוליווד", "פארק אפקוט" ו"ממלכת החיות". בכולם ניתן ליהנות משלל מתקנים, מופעים ואטרקציות. אם לא הספיק לכם קיימים בדיסני וורלד גם שני פארקי מים.  

המלצות לטיולים

אחת מהקלאסיקות האמריקאיות לטיול חווייתי כולל את פארק יוסמיטי. הפארק הלאומי במזרח קליפורניה מזמין אליו בכל שנה כ-3.5 מיליון תיירים המגיעים לעמק עצמו המשתרע על שטח רחב של 18 קמ"ר. בפארק תוכלו ליהנות מצוקי גרניט, מפלי מים, נחילם, חורשות סקוויה רחבות ומגוון ביולוגי רחב. בפארק קיימים כ-800 ק"מ של מסלולי טיול רגליים בנוסף לפעילויות של טיפוס הרים, רכיבה על אופניים, סקי ועוד.