נופש בשוויץ

טיול בשוויץ

שוויץ, מדינה הנמצאת במרכזה של אירופה, מהווה יעד תיירותי מרכזי עבור רבים, הן מהיבשת עצמה ואף ממדינות מחוץ לאירופה. גם עבור ישראלים רבים מהווה המדינה יעד תיירותי אליו הם שואפים להגיע.

יעדים פופולאריים בשוויץ

הערים במדינה מהוות יעד תיירותי בפני עצמו. אחת מהערים הקלאסיות והמיוחדות היא העיר ברן המהווה גם את בירת המדינה. העיר נחשבת לעיר קוסמופוליטית, כשחלק ניכר מהתושבים בה הם שליחים ממדינות זרות. אי לכך, הופכת ברן לעיר בעל אווירה הטרוגנית כשבה רמת מחייה גבוהה לעומת ערים אחרות בשוויץ ובאירופה.

לתיירים הרבים המגיעים לעיר מומלץ לבקר ברובע העתיק. שם תוכלו להתרשם ולבקר במגדל הכלא, מגדל השעון, הקתדרלה ועוד. במרכזה של העיר העתיקה ניתן ליהנות משדרת קניות וחנויות ומרחבים לעצירה ובהם מזרקות. מומלץ גם לבקר בכיכר ובניין הפרלמנט השווייצרי ומשם להמשיך לפארק הדובים, כשחשוב לזכור שלדוב בעיר מעמד חשוב והוא אף מופיע בסמל העיר.

אתרים פופולאריים בשוויץ

אחד מהאתרים הפופולריים בשוויץ הוא אתר הסקי סנט מוריץ. אתר שזה לכינוי המחייב "המכה של הסקי". סנט מוריץ מושכת אליה מידי שנה מאות אלפי תיירים מרחבי העולם שסקי הוא כוס התה שלהם.

בסנט מוריץ זוכים התיירים למגוון רחב של מקומות לינה, מסעדות ופאבים מקומיים. המקום נחשב לאחד מייעדי הסקי הנחשבים ומהוותיקים בכל העולם. בין היתר, מארחת סנט מוריץ גם את מרוץ הסוסים המפורסם White Turf החל בכל חורף על גבי האגם הקפוא שיש בתחומה.

המלצות לטיולים

אחד מהמקומות המומלצים לטיול בטבע במדינה הם מפלי הריין. מלבד הכמויות העצומות של המים אליהם נחשפים המטיילים במקום, הטיול במקום מאפשר להתרשם מנופים מרהיבים הכוללים מפלים בגובה עשרות מטרים, היורדים לנהר הריין הרחב המקבל את מימיו מהרי האלפים המושלגים.