נופש בגרמניה

נופש בגרמניה

עוצמתה של גרמניה באירופה מקבלת ביטוי גם ביכולתה להוות יעד פופולרי ומגוון עבור תיירים רבים ברחבי העולם, בין אם מאירופה עצמה ואף לאזרחים רבים מדרום מזרח אסיה ולבטח לישראלים ביננו.

יעדים פופולאריים בגרמניה

לאלו אשר שואפים לאווירה ניו יורקית בגרמניה עצמה מומלץ להגיע לעיר פרנקפורט. מדובר בעיר שבה חלה מלאכת בנייה נמרצת אחר מלחמת העולם השנייה, כשפרויקטים רבים של בנייה בה עסקו בחידוש ולא בשחזור. הדבר הוביל את פרנקפורט להפוך ברבות השנים לעיר בה גורדי השחקים הם המאפיינים את נופה וקו הרקיע שלה. עם השנים הפכה פרנקפורט להיות הבירה הכלכלית של המדינה אך גם זו בעלת מסגרות תרבותיות רבות.

רוב האתרים המתוירים של העיר מרוכזים במסגרת חומות העיר העתיקה. במתחם זה נהנים התיירים במקום ממרחב של פארק בצורת חצי עיגול, כשהאתרים המרכזיים בעיר העתיקה כוללים את המרכז ההיסטורי של העיר – רומרברג, קתדרלת St Bartholomäus שמקורה מהמאה ה-13 ומוזיאון גתה המהווה את הבית בו נולד וגדל הסופר והמחזאי הגרמני יוהאן וולפגנג פון גתה.

אתרים פופולאריים בגרמניה

אחד מהאתרים הפופולריים בגרמניה הוא כמובן היער השחור. היער השחור מאפשר למבקרים בו ליהנות ממפגש רחב של כפרים ציוריים, פולקלור, טיול באגמים ואף הכרות מקרוב של שעוני קוקייה המיוצרים באזור בבתי מלאכה שונים. הערים באזור היער השחור כוללים את באדן באדן ופרייבוג שגם בהם כמובן ניתן לבקר ולשהות. מעבר לכך, מומלץ לא לפסוח על אגם טיטיזי ואגם קונסטנץ.

המלצות לטיולים

אחד ממסלולי הטיול במדינה הרחבה כולל טיול מהעיר וורצבורג בדרום ועד לעיירה פוסן הממוקמת למרגלות האלפים הבוואריים. מדובר על רצועת טיול של כ-360 ק"מ ובה ניתן ליהנות מעצירות ברוטנברג – עיר מימי הביניים שהשתמרה היטב ואף אוגסבורג המאופיינת בתעלות מים ושרידים מהקופה הרומית.