נופש ברומא

נופש ברומא איטליה

אחת הערים המתויירות באירופה היא העיר רומא. העיר, שהייתה בירת האימפריה הרומית, יושבת על גדול נהר הטייבר ומהווה מרכז שלטוני במדינה ואטרקציה תיירותית כלל עולמית.

מלונות פופולאריים לנופש ברומא

אחד ממלונות הבוטיק במרכז ההיסטורי של העיר רומא הוא מלון טרי צ'ארם ספנייה. מיקומו המרכזי של המלון האלגנטי נמצא קרוב למספר אתרים מעניינים ומסקרנים דוגמת המדרגות הספרדיות, רחוב הקניות ויה דל קורסו, מזרקת טרווי והפנתיאון. בנוסף לכך, בסמוך למלון נמצאת תחנת המטרו ספנייה המובילה אל אזור הוותיקן ולתחנת הרכבת טרמיני.

מלון יוקרתי נוסף בעיר הוא מלון פאולו השוכן במבנה מתחילת המאה ה-20 אשר מציע אירוח במתחם של חצר שקטה בעיר. מיקומו המרכזי של המלון מאפשר הגעה נוחה למוזיאוני הוותיקן, תחנת המטרו אוטביאנו ובזיליקת פטרוס הקדוש. תחנת הרכבת הסמוכה סן פייטרו מאפשרת הגעה נוחה ליעדים במעגלים רחוקים יותר דוגמת שכונת טרסטוורה ואף לעיר ויטרבו.

המלצות טיולים

אם חשקה נפשכם לצאת מעט מהעיר ולהניע את הרגליים, ניתן ליהנות מיום של טיול בעיירה טיבולי הנמצאת במרחק של 30 ק"מ מהעיר. העיירה שוכנת למדרונות רכס האפנינים ואליה מגיעים תיירים רבים כשברצונם להתרשם משלוש וילות של העיירה.

הווילה הראשונה בעיירה היא וילה אדריאנה שנבנתה עוד במאה הראשונה לספירה עבור הקיסר אדריאנוס ובני משפחתו. הווילה נחשבה לאחת מהמפוארות בעת העתיקה כשרובה לא השתמר. החלק שכן השתמר מהווה מקום לשרידי ארכיאולוגיים כמו הבריכה והמערכה המלאכותית שנבנתה בה באותן שנים. הווילה השנייה היא וילה גרגוריאנה שנבנתה במאה ה-19 והיא מוקפת גן ולידה אף מפל מים מרהיב ביופיו. הווילה השלישית – וילה ד'אסטה מהווה את מוקד המשיכה המרכזי בעיירה. הווילה מוקפת גנים מרהיבים שבהם בריכות מים, מזרקות, טראסות ומפלים.